Akce se koná na podporu unikátní Kralovy vily v Prachaticích, jež je odsouzena k demolici kvůli stavbě silnice, která s velkou pravděpodobností nebude nikdy realizovaná.

V pátek a sobotu se můžete těšit na hudební festival v jedinečných funkcionalistických prostorech vily a její přilehlé zahradě, sobotní dopoledne navíc oživíme doprovodným programem celé historické centrum! Nabídneme Vám ochutnávku všeho, co Prachatice nabízejí a ukážeme, jaký potenciál město má.

Ulice a vila srdcem!

JÍDLO, PITÍ

Pivo a limošky zajistí Almara Restaurant, koktejly a drinčíky namíchá Club 111. Džusíky, matéčka, kávu a další srandy bude mít pod palcem Široko z Českých Budějovic.

O Vaše žaludky se postará náš farmář Martin Tuli Patras, synovec Dády Patrasové, se svou vege nabídkou a bistro Zahrada Milčice, které si pro Vás připraví vege hotdogy, quiche, langoše a taky něco sladkýho na zub!

AFTER PARTY

Co by to bylo za fesťák bez pořádný aftrošky?! S nejlepšíma lokálníma DJs zapaříme na nejen devadesátkový fláky v prachatickým černým vigvamu, klubu Hrozen. Dikostéky, tanečky a rvačky - bez sekundanta na vlastní nebezpečí!

NOCLEH

Doporučujeme pařit až do bílého rána, pro bábovky ale bude zajištěna možnost přespání v tělocvičně ZŠ Národní, která je v docházkové vzdálenosti (asi 15 minut pěší chůze).