Jednota BAR

Pivo od místních minipivovarů Hulvát a Pivovar Prachatice, matéčko, drinky, šťopičky, Sudeten Schnaps, domácí limonády, ... Dáme si do nosu. Veškerý výdělek z baru bude použit na drobné opravy Kralovy vily.

Kavárna "U Chuckenskyho"

Patro vily bude i letos okupovat Mr. Chuckensky se svou nabídkou výběrové a normální kávy. Posezení na balkóně nebo v bývalé ložnici, když si budete potřebovat dáchnout a načerpat síly. Večer pouštění tanečních hitů a diskokoule!

Dancing Kittchen

Daniela Mášová s týmem, roztančené milovnice chuťových zážitků! Guláš a thajské vegan kari z kotlíku, pomazánky, slané i sladké ňamky, … Už se nám sbíhají sliny!

Knedlo Zelo Wear

Tradiční český pokrm pro fajnšmekry!

Lidé? Špatná volba! Knedlo zelo? Ta nejlepší volba! Progresivní brand původem z Tábora, který se nebojí trendů, ale nenechává se jimi ovládnout. Jsou lokálně specifičtí a do svých motivů vnáší inspiraci každodenní realitou, nikoli líbivá klišé. V průběhu celého festivalu můžete u stánku KZW navíc využít možnosti potisku trika přímo na místě. Doporučujeme si přinést vlastní textil - ideálně světlý, tisknout se bude černou barvou.

Prachatický Farmář

Martin Tuli Patras není jen synovec Dády Patrasové (nekecáme!!), kytarista a řezbář, ale taky skvělý kuchař! Umí indické placky i omáčku, chilli sin carne, quiche a spousta dalšího.